המוצרים שלנו

ניהול תיקים באמצעות מנהל תיק – הכסף נשאר בחשבון הבנק:

אם ברשותכם סכום כסף פנוי ואתם מעוניינים להשקיע אותו בשוק ההון על מנת לנסות למקסם את התשואה, ניהול תיקי השקעות הוא אחד הפתרונות שניתן לבחון.

חשוב לדעת, כי קיימת אפשרות  שהכסף עצמו יישאר בחשבון הבנק שלכם, כאשר הניהול המעשי של ניירות הערך בתיק ההשקעות ייעשה באמצעות מתן הרשאה למנהל התיקים למתן הוראות קנייה ומכירה של ני"ע בתיק ההשקעות המנוהל.

 

 

מדיניות השקעה

כדי להתאים את תמהיל ההשקעות האופטימאלי בהתאם לרמת הסיכון המותאמת למאפייני הלקוח וצרכיו, תקבע פגישה מקצועית עם משווק השקעות, אשר יבחן את הצרכים, המטרות ואופי המשקיע, ולפי זה תקבע מדיניות ההשקעה בתיק.

 

 

מנהל קשרי לקוחות אישי

מלווה את הלקוח ונותן מענה מהיר לכל בקשה והחלטה פיננסית, תוך סינרגיה מושלמת בין צרכי הלקוח הפרטניים ומגוון הפעילויות וההתמחויות של בית ההשקעות

 

 

שקיפות מלאה

עדכונים שוטפים במצב תיק ההשקעות והסבר על מהלכי השקעה

ניתן בכל רגע נתון לצפות בכל הפעילות הנעשית בתיק ההשקעות המנוהל שלכם

 

 

 

 

השירות המקצועי שאנו נותנים נשען על יכולתנו להתאים באופן פרסונלי לכל לקוח את תמהיל המוצרים הרלוונטיים עבורו, תוך שימוש ביתרון לגודל של דוידוף לטובת השגת מחירים
דוידוף תעמיד לרשות המעסיק ועובדי הארגון:
רפרנט ייעודי
אחראי תיק אשר יהיה זמין לפניות אנשי הקשר בנושאי תפעול, סליקה ופיצול הכספים.
מנהל תיק אישי
בעל רישיון פנסיוני אשר נוכח בארכון מעת לעת על פי מפרט השירות ודרישות העסק.
דוחות יזומים
יישלחו על ידי מנהל התיק והרפרנט לאנשי הקשר בארגון בנושאי פיצול, גבייה וסליקה
מוקד שירות לקוחות
זמין עבורכם בימים א’-ה‘, בין השעות 08:30-16:30 בטל’ 077-6018500. המוקד יספק מענה לשאלות העובדים בנושא חיסכון פנסיוני, קרנות פנסיה וביטוח מנהלים, פוליסות ביטוח, בריאות וחיים.